DJ na weselnym przyjęciu – nowocześnie, ale z klasą!

IMG_5640-1024x682Dj na wesele to doskonała alternatywa dla wszystkich Par Młodych w mieście Poznań i całej Wielkopolsce, które z różnych powodów nie chcą wynajmować tradycyjnego zespołu muzycznego. Jako doświadczony dj weselny oraz konferansjer, jestem w stanie poprowadzić przyjęcie weselne od początku do końca, kreując niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju zabawę dla wszystkich zaproszonych gości.

Dj weselny – profesjonalna aranżacja muzyczno-konferansjerska

Doskonale zdaję sobie sprawę, że podstawą udanego wesela jest między innymi odpowiedni dobór oprawy muzycznej. Dlatego Młodym Parom proponuję znane szlagiery lat 80 i 90, jednak na specjalne życzenie jestem w stanie zagrać również muzykę Latino, hity muzyki włoskiej czy nawet największe przeboje dico polo. Jako profesjonalny dj na weselu przyjmuję także bezpośrednie zamówienia na utwory muzyczne oraz dedykacje od gości. Repertuar, który przygotowuję na wesele jest niezwykle bogaty po to, aby goście mogli bawić się przy bardzo zróżnicowanej muzyce. Nie brakuje więc zarówno hitów królujących na listach przebojów, romantycznych kawałków, jak i tych, które od kilkudziesięciu lat bawią kolejne pokolenia na niejednym weselu. Proponuję m.in.:

  • niesamowicie nakręcający rock and roll
  • zawsze dobrą muzykę polską
  • wpadające w ucho disco i pop
  • gorącą muzykę włoską
  • przeżywające prawdziwy renesans disco polo
  • nieśmiertelną muzykę biesiadną
  • wyjątkowo klimatyczny jazz, smooth jazz, soul
  • odjazdowe funky

Sprzęt staram się zawsze dostosowywać do charakteru imprezy, nie robiąc z wesela dyskoteki. Jako dj na wesela pracuję już od kilkunastu lat, a do swojej pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Profesjonalny sprzęt (nagłośnienie, oświetlenie, wytwornica dymu, wytwornica baniek), wysoka kultura osobista, znakomity kontakt z gośćmi, a także niebanalne pomysły – to wszystko sprawi, że Państwa wesele w mieście Poznań lub innym miejscu na mapie może stać się niepowtarzalnym wydarzeniem, które zostanie zapamiętane na długo, ponieważ zależy mi, aby na weselu każda osoba czuła się wybawiona i wytańczona.

Dj Papadino – pełna obsługa muzyczna i wodzirejska na weselu

Jako dj weselny i konferansjer dbam o pełen profesjonalizm, którego gwarancją jest wcześniejsze podpisanie umowy z Parą Młodą. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, przedstawiając scenariusz dopasowany do potrzeb i oczekiwań klientów. Jestem w stanie spełnić wszelkie sugestie dotyczące nie tylko utworów muzycznych, ale także zabaw dla gości.

Zapraszam do działu „O mnie”, w którym można szerzej poznać moją osobę oraz zobaczyć, co oferuję jako dj na poszczególnych imprezach w Poznaniu czy innych miejscach.

Comments are closed